Zapuszczasz włosy? Rycynowy olejek Hesh Ancient Castor jest dla Ciebie!

Firma Hesh powstała w 1978 roku i jest znanym i cenionym producentem kosmetyków naturalnych. Tworzy kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, które są oparte w szczególności na ajurwedyjskich recepturach. Produkty tworzone przez markę Hesh mają udowodnione działanie i zbierają bardzo pozytywne opinie w internecie, zwłaszcza wśród kobiet prowadzących blogi o pielęgnacji włosów.

olejek-rycynowy.jpgJednym z ciekawszych i popularniejszych produktów firmy jest olejek do włosów stworzony na bazie oleju rycynowego.

Rycynowy Olejek do włosów Hesh Ancient Castor zamknięty jest w przezroczystą butelkę z korkiem o pojemności 200 ml. Wewnątrz widać wyraźnie olejek o lekko czerwonej barwie. Ważna wiadomość, która ucieszy kobiety o jasnych włosach: olejek nadaje się również do włosów w kolorze blond.

Olejek rycynowy bardzo dobrze dba o skórę głowy. Reguluje wszelkie procesy zachodzące w komórkach skóry, pomaga zwalczyć łupież i sprawia, że pukle nie przetłuszczają się tak intensywnie. To sprawia, że włosy zyskują zdrowy, ładny wygląd, świeżość i blask. Olej rycynowy przyczynia się również do szybszego wzrostu włosów. Jest do dobra wiadomość dla wszystkich kobiet, którym z jakiegoś powodu włosy bardzo wolno rosną. Olej rycynowy zmiękcza włosy i nadaje im lekkiego, naturalnego skrętu. Sprawi ponadto, że pukle przestaną się puszyć. Szereg witamin zawartych w oleju rycynowym poprawia ogólną kondycję włosów i sprawia, że przestają one wypadać. Zwiększa się cyrkulacja krwi w mieszkach włosowych, dzięki czemu wdzięczne, odżywione od samego korzenia włosy zaczynają szybciej rosnąć. Olej rycynowy bardzo dobrze nawilża skórę głowy i włosy od wewnątrz, dzięki czemu przestają one być takie łamliwe i kruche. Co więcej, regularnie stosowany olejek rycynowy zapobiega i zwalcza wszelkie infekcje grzybicze na skalpie.

Rycynowy Olejek do włosów Hesh Ancient Castor zawiera w swym składzie jeszcze inne, dodatkowe naturalne oleje.

Olejek jaśminowy bardzo skutecznie dba o skórę głowy, łagodzi wszelkie podrażnienia, działa kojąco na skórę głowy, a jego zapach uspokaja. Jaśmin jest znanym od wieków, naturalnym afrodyzjakiem. Często stosuje się go, lecząc wszelkie stany zapalne. Mogą go używać nawet osoby z wrażliwą i delikatną skórą.

Olejek kokosowy zawarty w produkcie jest bardzo lekkim olejkiem, który działa ochronnie na włosy. Sprawi, że nabiorą one blasku i sprężystości, ma bardzo dobrą wchłanialność i pięknie pachnie. Ochroni pukle przed uszkodzeniami.

Rycynowy Olejek do włosów Hesh Ancient Castor należy stosować do olejowania włosów. Nanosi się go na suche lub wilgotne włosy i skórę głowy. Należy go zostawić przez 1- 2 godziny lub (najlepiej) na całą noc. Po takiej kuracji należy umyć włosy delikatnym szamponem.