Bed Head- Krem wygładzający włosy z olejkiem rycynowym

olejek-rycynowy.jpgBed Head jest marką popularną na świecie. Produkty firmy są świetnej jakości i zapewniają efekt jak z salonu. Kosmetyki zamknięte są w kolorowych, niebanalnych opakowaniach, które uatrakcyjnią wygląd każdej łazienki i sprawią, że używanie ich będzie czystą przyjemnością. Firma nie koncentruje się jedynie na substancjach stworzonych w laboratoriach. Chętnie sięga po naturalne, sprawdzone składniki. Wszystko po to, by podnieść poziom i efektywność kosmetyku.

Na szczególną uwagę zasługuje między innymi krem wygładzający do włosów z olejkiem rycynowym: Tigi Bed Head AFTER-PARTY krem wygładzająco- nabłyszczający.

Kosmetyk ma pojemność 100 ml i wystarczy na bardzo długo, ponieważ do stylizacji wystarczy jedna, niewielka porcja produktu. Zamknięty jest w odważnej, różowej butelce zakończonej efektownym, kulistym korkiem.

W jego składzie dominuje olejek rycynowy, który znany jest ze swoich właściwości nabłyszczających włosy. Jeśli chcemy nadać włosom natychmiastowej kondycji, olej rycynowy okaże się niezrównany. Bardzo szybko i skutecznie wygładzi on pasma włosów, zapewni im miękkość i blask. Olejek rycynowy bardzo dobrze dba o włosy. Jest to więc stylizacja połączona z wyjątkową ochroną i odżywieniem. Olejek rycynowy bardzo dobrze sprawdza się podczas stylizacji włosów, ponieważ ochroni je m.in. przed gorącym powietrzem suszarki. Zadba również o końcówki włosów- szczególnie te, które mają tendencję do niekontrolowanego puszenia się.

Olejek rycynowy nie jest jedynym dobroczynnym produktem zamkniętym w różowym pudełku. Krem wygładzający Bed Head zawiera w składzie mikę- bezpieczny i niekomedogenny surowiec mineralny. Jej łaciński źródłosłów oznacza mica– ziarno lub micare– błyszczeć. Ta mineralna krzemionka wzmaga blask włosów. Znajduje szerokie zastosowanie w produktach do włosów, preparatach do pielęgnacji ciała oraz kosmetykach do makijażu. Używa się jej zwłaszcza w rozświetlających pudrach i cieniach do powiek.

W produkcie Bed Head mika wspomaga nabłyszczające działanie olejku rycynowego. Jest dla niego idealną partnerką naturalnego pochodzenia, w pełni bezpieczną i skuteczną. Kolejną wspólną cechą tych składników jest ich trwałość- użyte do stylizacji zagwarantują włosom gładkość przez wiele godzin.

Aplikacja pasty z olejkiem rycynowym jest bardzo prosta- niewielką ilość produktu nanosimy na włosy i wygładzamy je dłonią lub szczotką do stylizacji. Krem z olejkiem rycynowym nie tylko zdyscyplinuje pukle, ale zapewni im piękny, owocowy, świeży zapach. Zneutralizuje nawet woń papierosów, którym mogą one przesiąkać po całonocnej imprezie.